Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

p2zawiercie@zawiercie.eu

32 67 226 10

Zdjęcie

Odkryj z nami świat przedszkolaka

Aktualności

JUBILEUSZ 60- LECIA PRZEDSZKOLA NR 2 W ZAWIERCIU

JUBILEUSZ 60- LECIA PRZEDSZKOLA NR 2 W ZAWIERCIU

JUBILEUSZ 60- LECIA PRZEDSZKOLA NR 2 W ZAWIERCIU

Data 7.11.2014 r. na długo pozostanie w naszej pamięci. W tym dniu nasze przedszkole obchodziło Jubileusz 60- lecia . Uroczystość rozpoczęła się mszą św. w kościele p.w.Ap. Piotra  i Pawła w Zawierciu.Następnie wszyscy goście przeszli do budynku przedszkola na część artystyczną.

                                                                                                                                                                                                                                  Imprezę rozpoczęła Dyrektor Przedszkola p.Danuta Cuber witając przybyłych gości: w imieniu Pani Poseł Anny Nemś- p. Agnieszkę Cuprian, ks. Prałata Parafii p.w. Ap. Piotra i Pawła w Zawierciu- Zenona Gajdę,Radnego Sejmiku województwa śląskiego p. Witolda Grima, zastępcę Prezydenta Miasta Zawiercia- p. Marka Kozieła,Przewodniczącego Komisji Edukacji i Kultury- p. Grzegorza Pierzchałę, Dyrektora Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Zawierciu- p. Małgorzatę Borowik, obecnych i emerytowanych dyrektorów szkół i przedszkoli w Zawierciu, Prezesa ZNP – p. Dorotę Pytlik, metodyka wychowania przedszkolnego- p. Barbarę Rybak, , obecnie pracujących i emerytowanych nauczycieli, Przewodniczącą i Zastępcę Rady Rodziców- p. Annę Walker  i p. Rafała Makieła, rodziców- absolwentów, których dzieci obecnie uczęszczają do naszego przedszkola, Przewodniczącą Osiedla Stary Rynek- p. Barbarę Kozioł oraz absolwentki przedszkola: Magdalenę Halaba, Michalinę Marcisz, Aleksandrę Płóciennik i Emilkę Przybylik.

Uroczystość rozpoczęła się pokazem prezentacji multimedialnej, podczas której mogliśmy bliżej poznać historię przedszkola z lat 1954-2014.Nasze wspaniałe i uzdolnione absolwentki Magdalena Halaba, Michalina Marcisz, Aleksandra Płóciennik i Emilka Przybylik zaprezentowały swoje talenty muzyczne. Obecni wychowankowie z gr. III i IV również brały udział w tym ważnym wydarzeniu-dzieci przedstawiły układy taneczne do utworów ” Grease”, ” Idą dzieci do przedszkola” oraz utwór góralski ” Hej idę w las”. Prowadzące nauczycielki p. Ela Dąbrowska  i p. Ilona Mach nie zapomniały o atrakcjach dla gości. Panie  zorganizowały mini konkurs ( z przymrużeniem oka ) na temat wiedzy o naszym przedszkolu. Przyszedł również czas na występ pracowników naszego przedszkola- wspólne śpiewanie piosenki ” 60 lat minęło”. Na zakończenie wszyscy świetnie się bawili przy piosence ” Chocolade ( choco choco)”. Po uroczystości przybyli goście zostali zaproszeni na obiad  i jubileuszowy tort.Wspólnych rozmów i radowania się ze spotkania po latach nie było końca.

Chcemy Wszystkim podziękować za przybycie oraz za mile spędzone chwile.

Zobacz również:http://www.spoleczenstwo.zawiercie.eu/aktualnosci/4359

12

LIS

2014

246

razy

czytano

654/680

p2zawiercie.pl

Zdjęcie
Logo serwisu.

Dane przedszkola

 

Przedszkole Nr 2 im. Misia Uszatka w Zawierciu
42-400 Zawiercie
ul. Marszałkowska 28
woj. Śląskie

Logo serwisu.

Kontakt

 

p2zawiercie@zawiercie.eu
32 67 226 10

Logo serwisu.
Zdjęcie: .

Przewiń stronę na samą górę.

Logo serwisu.

Ukryj moduł.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia