Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

p2zawiercie@zawiercie.eu

32 67 226 10

Zdjęcie

Odkryj z nami świat przedszkolaka

Aktualności

OGŁOSZENIE

Drodzy Rodzice!

Przekazujemy Państwu do kontaktów indywidulanych adresy poczty elektronicznej nauczycieli.

Elżbieta Dąbrowska-e.dabrowska@p2zawiercie.pl

Agnieszka Orman-a.orman@p2zawiercie.pl  

Magdalena Kasznia-m.kasznia@p2zawiercie.pl

Beata Grajdek-b.grajdek@p2zawiercie.pl

Bożena Koclęga-b.koclega@p2zawiercie.pl

Ludmiła Majewska-l.majewska@p2zawiercie.pl

Ilona Mach-i.mach@p2zawiercie.pl     

Karolina Dembska-k.dembska@p2zawiercie.pl

Informujemy, że numery telefonów nauczycieli można uzyskać drogą mailową.

PROSIMY O KONTAKT W GODZINACH OD 7.00 - 15.00

 

25

MAR

2020

345

razy

czytano

186/670

p2zawiercie.pl

Zdjęcie
Logo serwisu.

Dane przedszkola

 

Przedszkole Nr 2 im. Misia Uszatka w Zawierciu
42-400 Zawiercie
ul. Marszałkowska 28
woj. Śląskie

Logo serwisu.

Kontakt

 

p2zawiercie@zawiercie.eu
32 67 226 10

Logo serwisu.
Zdjęcie: .

Przewiń stronę na samą górę.

Logo serwisu.

Ukryj moduł.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia