OGŁOSZENIE

Strona główna » Aktualności » OGŁOSZENIE

wielkość tekstu: A | A | A

Drodzy Rodzice!

Przekazujemy Państwu do kontaktów indywidulanych adresy poczty elektronicznej nauczycieli.

Elżbieta Dąbrowska-e.dabrowska@p2zawiercie.pl

Agnieszka Orman-a.orman@p2zawiercie.pl  

Magdalena Kasznia-m.kasznia@p2zawiercie.pl

Beata Grajdek-b.grajdek@p2zawiercie.pl

Bożena Koclęga-b.koclega@p2zawiercie.pl

Ludmiła Majewska-l.majewska@p2zawiercie.pl

Ilona Mach-i.mach@p2zawiercie.pl     

Karolina Dembska-k.dembska@p2zawiercie.pl

Informujemy, że numery telefonów nauczycieli można uzyskać drogą mailową.

PROSIMY O KONTAKT W GODZINACH OD 7.00 - 15.00

 

czytano: 190 razy

autor: p2zawiercie.pl

data dodania: 2020-03-25 11:33:48

Ciekawostki

  • „To moje przedszkole – tu się bawię, uczę, rozwijam” Zapewnienie warunków bezpiecznego pobytu dziecka w przedszkolu i poza nim oraz serdeczne, podmiotowe podejście do wychowanka, wynikiem czego jest pozyskiwanie sympatii i zaufania. Wzbogacanie bazy materialnej i podnoszenie estetyki ...dalej 
  • „Każdy z nas jest inny” Akceptacja samego siebie, bazowanie na indywidualnych predyspozycjach, rozwijanie uzdolnień, pomoc w pokonywaniu trudności, radzenie sobie z nimi. Całościowa, wnikliwa obserwacja dziecka z nastawieniem na uzyskanie określonych efektów rozwojowych dziecka.dalej 
  • „Ty zawsze masz dla mnie czas, rozumiesz moje potrzeby” Świadoma, pełna zaangażowania praca nauczycieli poprzez odpowiedni dobór zabaw, by autentycznie odpowiadały potrzebom dzieci i zaspakajały ich ciekawość świata. Samokształcenie nauczycieli, doskonalenie zawodowe, wykorzystywanie ...dalej 
Wycieczka do parku
Wycieczka na skrzyżowanie
Ratownicy GOPR
Dzień dziecka

Przedszkole Nr 2 im. Misia Uszatka Zawiercie
ul. Marszałkowska 28, 42-400 Zawiercie

tel.: 32 67 226 10
e-mail: p2zawiercie@zawiercie.eu

  • img_20200923_121048291
  • img_20200923_121036291
  • img_20200923_114820291
  • img_20200923_114717291
  • img_20200923_114454291
Przedszkole Nr 2 im. Misia Uszatka Zawiercie
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Wersja mobilna