Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

p2zawiercie@zawiercie.eu

32 67 226 10

Zdjęcie

Odkryj z nami świat przedszkolaka

Grupy

Sówki Mądre Główki

Dzień Babci i Dziadka 2022

Dzień Babci i Dziadka 2022

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia,Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia” 

Każda Babcia jest najukochańszą Babcią na świecie i każdy Dziadziuś jest najukochańszym Dziadkiem na świecie. Odzwierciedlają oni oblicze bezgranicznej miłości. Ta niesamowita relacja Dziadkowie – Wnuki sprawia, że rodzina czuje się szczęśliwa.

W zimowy miesiąc styczeń wpisane są takie dni, które wzbudzają ogromne emocje –  to święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, to oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją, ale przede wszystkim bezgranicznie ich kochają. Dla wszystkich dziadków wnuczęta są radością życia. Dlatego w podzięce za Ich wielkie serce, dnia 20 stycznia  2022r. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, która jest tradycją w naszym przedszkolu.

W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły dla swoich  bliskich Przedszkolaki z grupy Sówki Mądre Główki  przygotowały program artystyczny. Przedszkolaki w scenkach pantomimicznych przedstawiły perypetia babci i dziadziusia od dzieciństwa aż po ślub pt. " Babcia i dziadek - prawdziwa historia" Następnie w  montażu słowno - muzycznego Sówki przekazały za pośrednictwem mediów wzruszające wiersze dla najukochańszych babć i dziadziusiów oraz pokazy taneczne- taniec do utworu "Babuszki",  taniec z mopami do utworu Pitbull- Timber , taniec z kwiatami do utworu Richarda Marksa , taniec z krzesełkami  do muzyki Roberto Delgado  oraz  wspólnie z orkiestrą zaśpiewały piosenkę "Riki tiki tam". Na zakończenie uroczystości odśpiewano " sto lat " . Dzieci obdarują swoich „dziadków” własnoręcznie wykonanymi upominkami.☺☺☺ 

Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście myślimy, że ze wzruszeniem odbiorą czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Mamy nadzieję że występy artystyczne dzieci podbiją serca publiczności i zostaną  nagrodzone gromkimi brawami.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

♥  ♥  ♥  ♥  ♥ 

20

STY

2022

129

razy

czytano

Sowki

Zdjęcie
Logo serwisu.

Dane przedszkola

 

Przedszkole Nr 2 im. Misia Uszatka w Zawierciu
42-400 Zawiercie
ul. Marszałkowska 28
woj. Śląskie

Logo serwisu.

Kontakt

 

p2zawiercie@zawiercie.eu
32 67 226 10

Logo serwisu.
Zdjęcie: .

Przewiń stronę na samą górę.

Logo serwisu.

Ukryj moduł.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia