Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

p2zawiercie@zawiercie.eu

32 67 226 10

Zdjęcie

Odkryj z nami świat przedszkolaka

Grupy

Kotki

ETWINNING

W dniu dzisiejszym tj.13.04.2022 r. dzieci z grupy III KOTKI uczestniczyły w warsztatach plastycznych on-line  w ramach realizacji  projektu edukacyjnego eTwinning-” Painting through a child’s eyes”.
W spotkaniu on-line wzięły udział  dzieci z  grupy " Słoneczka"  z Przedszkola Nr 110 im. Warszawskiej Syrenki w Warszawie. Warsztaty rozpoczęły się powitaniem i przedstawieniem kolejno wszystkich dzieci. Następnie przystąpiliśmy do wykonania pracy plastycznej " Easter eggs".
Do tej pracy, nasze  przedszkolaki  jak i dzieci z warszawskiego przedszkola przygotowywały się już wcześniej- pokolorowały koszyczek wielkanocny, przygotowały kolorowe kartki z których w dniu dzisiejszym wycinaliśmy jajeczka a następnie przyklejaliśmy je na kartkę. Dzięki połączeniu on-line " Kotki" mogły na bieżąco obserwować jak pracę wykonują koledzy i koleżanki z Warszawy. Gdy koszyczek był już gotowy, dzieci prezentowały  i oglądały swoje prace. Na zakończenie wszyscy wspólnie pobawiliśmy się przy piosence " If you are happy". Kończąc nasze spotkanie pożyczyliśmy sobie Wesołych Świąt Wielkanocnych w jezyku angielskim- HAPPY EASTER. 
To było pierwsze połączenie on-line, które udało nam się zorganizować....początkowo " Kotki" były troszkę nieśmiałe, gdyż była to dla dzieci nowa sytuacja  w której to w przedszkolu "mówiły" do ekranu.
Reasumując , dzieciom dzisiejszy dzień bardzo się podobał i mamy nadzieję, że przy następnej okazji w spotkaniu on- line wezmą też  udział przedszkola  z innych krajów.
 
 
Na pcz atek
 
 
 
vvvvbbbb

13

KWI

2022

111

razy

czytano

p2zawiercie.pl

Zdjęcie
Logo serwisu.

Dane przedszkola

 

Przedszkole Nr 2 im. Misia Uszatka w Zawierciu
42-400 Zawiercie
ul. Marszałkowska 28
woj. Śląskie

Logo serwisu.

Kontakt

 

p2zawiercie@zawiercie.eu
32 67 226 10

Logo serwisu.
Zdjęcie: .

Przewiń stronę na samą górę.

Logo serwisu.

Ukryj moduł.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia