Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

p2zawiercie@zawiercie.eu

32 67 226 10

Zdjęcie

Odkryj z nami świat przedszkolaka

Aktualności

Atrakcje z okazji Dnia Dziecka

Atrakcje z okazji Dnia Dziecka

31 maja od rana w naszym przedszkolu panowała niezwykła atmosfera. Dzieci z niecierpliwością czekały na zabawy w ogrodzie. Z okazji Dnia Dziecka została przygotowana super niespodzianka - zamki dmuchane. Przedszkolaki mogły bawić się na zamku z piłkami, zjeżdżalni straży pożarnej oraz innych. Atrakcja zakupiona była z wpłat na Radę Rodziców. Pogoda dopisała, humory też, atrakcji było mnóstwo. Przedszkolaki z uśmiechem wracały do domu.

1 czerwca dużo sie działo, a mianowicie po zdrowym i kolorowym śniadaniu przedszkolaki wyszły do ogrodu przedszkolnego gdzie uroczystość rozpoczęła Pani dyrektor Danuta Cuber składając dzieciom serdeczne życzenia. Następnie dzieci dzielnie kibicowały rodzicom , którzy brali udział w biegu pod hasłem ,,Sprintem do Marratonu", którego celem jest promowanie zdrowego stylu życia oraz aktywnego spędzania czasu, w tym czasu na świeżym powietrzu.

Po rozdaniu pamiątkowych dylomów wszystkie przedszkolaki braly udział w Ogólnopolskich Obchodach Dnia Dziecka podczas których dzieci szukały ukrytych skarbów na terenie przedszkola. Nie zabrakło baniek mydlanych, balonów, malowania farbami oraz zabaw z chustą animacyjną. Na zakończenie tego radosnego dnia wszyscy razem zatańczyliśmy zumbe.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w tym sportowym wydarzeniu. Mamy nadzieję, że ten dzień, który obfitował w mnóstwo pozytywnych wrażeń będzie mile wspominany przez dzieci. W imieniu pani Dyrektor i Rady Pedagogicznej wszystkim dzieciom życzymy jeszcze raz dużo radości podczas codziennego poznawania świat oraz kreatywności i otwartych umysłów, zaskakujcie nas dalej swoją dziecięcą ciekawością.

02

CZE

2023

77

razy

czytano

16/760

p2zawiercie.pl

Zdjęcie
Logo serwisu.

Dane przedszkola

 

Przedszkole Nr 2 im. Misia Uszatka w Zawierciu
42-400 Zawiercie
ul. Marszałkowska 28
woj. Śląskie

Logo serwisu.

Kontakt

 

p2zawiercie@zawiercie.eu
32 67 226 10

Logo serwisu.
Zdjęcie: .

Przewiń stronę na samą górę.

Logo serwisu.

Ukryj moduł.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia